Stránka 22

Re: Prosim o kntrolu logu,pomalu startuje

Odeslal: 21 Dub 2014 16:24
od Márty84
Tak teoreticky by to mohla zvladnout neter sama, nebo s rodicema, zalezi kolik ji je :D Kdyby chtela, muzem to pak dokoncit.

Ale nejlepsi by samozrejme bylo dat tam novy disk.

Nemate zac :)

Tema necham nejakou dobu otevrene, kdybyste pak nekdo chtel pokracovat.

Jinak se mejte a treba zase nekdy :bye:



11.5. :lock: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975