Stránka 2 z 2
Re: Program na pozadí?
Odeslal: 05 Črv 2014 20:36
od Rudy
Všechny nalezené položky smažte.
Re: Program na pozadí?
Odeslal: 06 Črv 2014 16:06
od Ni(c)k:do
Myslím, že padání ustalo, mám podniknout ještě nějaké kroky?
Děkuji za Váš čas i pomoc.
Re: Program na pozadí?
Odeslal: 06 Črv 2014 18:21
od Rudy
Mělo by to být vše. Nic dalšího už asi nenajdeme.

Re: Program na pozadí?
Odeslal: 07 Črv 2014 09:48
od Ni(c)k:do
Ještě jednou děkuji.

Re: Program na pozadí?
Odeslal: 07 Črv 2014 10:22
od Rudy
Rádo se stalo!
