Re: Prosím o prekontrolovanie logu
Odeslal: 08 Dub 2014 19:30
To jistě můžete, nicméně si nemyslím, že to způsobuje virus, ani keylogger. Keylogger by CF odhalil. Proto vám tu obnovu navrhuji.
Pomáháme v boji s počítačovou havěti!
https://forum.viry.cz:443/
Rozumiem. Len práve dnes som práve preinštalovaval modem a sťahoval nové aktualizácie, práve kvôli tomu, nakoľko mi poradili urobiť aj tento krok. Možno to pomohlo, teraz to funguje. Uvidím teda dokedy a potom ak by sa to teda znova objavilo, tak sa opäť ozvem. Zatiaľ ďakujem za pomoc.Rudy napsal:To jistě můžete, nicméně si nemyslím, že to způsobuje virus, ani keylogger. Keylogger by CF odhalil. Proto vám tu obnovu navrhuji.
Takže nič nenašlo, nedá sa teda spraviť log. Nerozumiem teda tomu, čo to robí. Teraz to napr. opäť funguje.Rudy napsal:qabychm si byli jisti, že tam vir (keylogger) opravdu není, udělejte sken AVPtool: http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=58179 a dejte log.
Neviem, inštaloval som len Microsoft Security Essentials, ale to až potom ako už som zistil, že to robí. Ono vždy po reštarte to nerobí. Niekedy to ide aj dva dni, naposledy tuším 5 dní, ako sa odstránil ten keylloger a teraz to spravilo aj včera aj dnes.Rudy napsal:Nestalo se to po nějaké instalaci?
Vyskúšam. Zatiaľ vďaka za rady a pomoc.Rudy napsal:Ještě bych vyzkoušl jinou klávesku.
Čo myslíte? Nevymieňal som žiadnu klávesu.Rudy napsal:Ta kláveska, za kterou jste tu původní vyměnil, byla nová?
To jste provedl? Pokud ne, zkuste to.Rudy napsal:Ještě bych vyzkoušl jinou klávesku.
Nie, tým to nebude. Napr. keď reštartujem počítač, tak to zase ide. Mal som to už viac krát. Teraz mi to nerobilo asi posledné 3 mesiace.Rudy napsal:To jste provedl? Pokud ne, zkuste to.Rudy napsal:Ještě bych vyzkoušl jinou klávesku.