Stránka 22

Re: V IE mě neustále vyskakují okna z reklamou

Odeslal: 04 Dub 2014 08:21
od vyosek
Nemate zac, rad jsem pomohl :worship: Zase nekdy Obrázek

A na zaklade Pravidla o zamykani temat :lock: