Stránka 22

Re: Pomalý boot + problém s diakritikou

Odeslal: 03 Dub 2014 15:59
od vyosek
Nemate zac, rad jsem pomohl :worship: Zase nekdy Obrázek

A na zaklade Pravidla o zamykani temat :lock: