Stránka 22

Re: Problém s modrou smrtí

Odeslal: 24 Bře 2014 13:09
od Vojcek
Pamětovou kartu jsem vyměnil a vypadá to na ten kanálek, ještě musím dneska vyzkoušet nahodit ově karty a případně je pak procházet. Vypadá to na kanálek :)

Re: Problém s modrou smrtí

Odeslal: 24 Bře 2014 17:27
od MiliNess
Nejčatěji to bývá základní deska.