Stránka 22

Re: Nezobrazuje se plocha

Odeslal: 19 Bře 2014 21:01
od Rudy
Dvouklikem na soubor C:\Program Files\trend micro\EeePC.exe spusťte HijackThis. Klikněte na "Do a system scan only" a v otevřeném okně vlevo ve čtverečcích zaškrtněte:
O4 - HKUS\S-1-5-19\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'LOCAL SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-20\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'NETWORK SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-18\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'SYSTEM')
O4 - HKUS\.DEFAULT\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'Default user')
Klikněte na >FixChecked<. Pak znovu spusťte OTM a klikněte na >CleanUp!<. OTM po sobě uklidí. Nakonec restartujte PC.

Re: Nezobrazuje se plocha

Odeslal: 21 Bře 2014 10:13
od Adusa68
Děkuji provedeno. Je to tak v pořádku? :)

Re: Nezobrazuje se plocha

Odeslal: 21 Bře 2014 17:56
od Rudy
Ano.
Nastala nějaká změna?

Re: Nezobrazuje se plocha

Odeslal: 23 Bře 2014 22:06
od Adusa68
Děkuju, celkově se zrychlilo startování a načítání.

Re: Nezobrazuje se plocha

Odeslal: 23 Bře 2014 22:34
od Rudy
Rádo se stalo! :)