Stránka 2 z 2
Re: prosba o pomoc
Odeslal: 06 Dub 2014 08:09
od vyosek
V jakem prohlizeci ty reklamy vyskakuji

Re: prosba o pomoc
Odeslal: 08 Dub 2014 16:46
od Skaal
jde o chrome. jiné (kromě IE) nemám naisntalované. nikdy předtím mi to takhle nezlobilo a teď je to všude a pořád. když kliknu na odkaz (nejčastěji z gmailu nebo podobně), tak mě to přesměruje na nějaké hazardní stránky a podobně.
Re: prosba o pomoc
Odeslal: 08 Dub 2014 16:49
od vyosek