prosím o kontrolu logu

Patříte mezi Vzorné návštěvníky? Pak je tato sekce pro vás.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
Roli
VIP
VIP
Příspěvky: 13399
Registrován: 26 Lis 2006 13:37
Místo/Bydliště: ČR

Re: prosím o kontrolu logu

#16 Příspěvek od Roli »

Tak že připojení zase blbne ?

Šmejdem to nebude, to by znamenalo hledat problém jinde.

Restartuj modem (na minutku ho odpoj z elektřiny).

Zkontroluj všechny síťové kabely vedoucí z a do PC i routeru.

Co ovladače síťovky, jsou aktuální ?
| Rsit | Mbam | AVPTool | Cure It |

O víkendu odpočívám :all_coholic:

Avatar uživatele
Rull
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 104
Registrován: 01 Dub 2010 08:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o kontrolu logu

#17 Příspěvek od Rull »

Přeji pěkný den a omlouvám se za mou opožděnou odpověd.
S tím routerem jsem to zkoušel a beze změn,aktualizaci nějakou dobu neměl ale zkusím to a dám hned vědět,snad to není nějakým šmejdem..

Avatar uživatele
Roli
VIP
VIP
Příspěvky: 13399
Registrován: 26 Lis 2006 13:37
Místo/Bydliště: ČR

Re: prosím o kontrolu logu

#18 Příspěvek od Roli »

Rull napsal:Přeji pěkný den a omlouvám se za mou opožděnou odpověd
V pohodě času dost.
Rull napsal:......... ale zkusím to a dám hned vědět,snad to není nějakým šmejdem..
Ty jsme všechnu už odstranili.

Zkoukni i ty kabely.
| Rsit | Mbam | AVPTool | Cure It |

O víkendu odpočívám :all_coholic:

Odpovědět