Stránka 22

Re: Náhlý pád PC

Odeslal: 09 Led 2014 10:13
od PredyP
Tak i když to stáhnu od ji nud tak to po nalezení nic nesmaže, chce to pořád aktivaci programu. :(

Re: Náhlý pád PC

Odeslal: 09 Led 2014 10:32
od Pavuk29
PredyP napsal:Tak i když to stáhnu od ji nud tak to po nalezení nic nesmaže, chce to pořád aktivaci programu. :(
Len ti ukaze, co by zmazal.
Mimochodom, moc sa mi ten jeho cistic registrov nepozdava, oznacuje mi za vadne aj kluce, tykajuce sa programov, ktore pouzivam a ich zmazanim by som si - podla toho, ako vyzeraju, mozno zavaril na problemy. :?:

Re: Náhlý pád PC

Odeslal: 09 Led 2014 12:01
od PredyP
No nic zůstaneme u starého dobrého ccleaneru :)