Re: tablet-pc
Odeslal: 30 Pro 2013 21:25
si pripojeny k wifine cez wifimodul, alebo k routeru cez kabel?marvis napsal:no jsem připojen k wifi nebo to zase musí být něco jiného?
si pripojeny k wifine cez wifimodul, alebo k routeru cez kabel?marvis napsal:no jsem připojen k wifi nebo to zase musí být něco jiného?
Pavuk29 napsal: Ak mas stolove PC bez wifi modulu, da sa kupit toto:
http://virtualrouterplus.com/wifi-dongle/
Stale si mi neodpovedalPavuk29 napsal:Mas wifi modul v tom PC?
Ak mas starsie PC, da sa dokupit takato hracka, su rozne typy, ceny, co som pozeral po nete, su okolo 10 € (dake tri stovky CZK? )Pavuk29 napsal: Ak mas stolove PC bez wifi modulu, da sa kupit toto:
http://virtualrouterplus.com/wifi-dongle/
Nemas za co, a aj Tebe vsetko dobre.marvis napsal:já si to myslel že to bude něco takového už jsem se na to díval. Tak po Novém roce si to koupím. Díky za radu a pomoc a přeji do Nového roku hodně štěstí a at se vše vydaří.