Stránka 22

Re: prehrievanie ntb

Odeslal: 27 Led 2014 22:28
od Rudy
2eMKejx: Založte si,prosím, vlastní topic. Děkujeme.

Re: prehrievanie ntb

Odeslal: 28 Led 2014 17:48
od Pavuk29

Re: prehrievanie ntb

Odeslal: 28 Led 2014 19:05
od Rudy
Pavuk29 napsal:Uz som si ho prevzal.
http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=5& ... 0#p1292230
Diky! :)

Re: prehrievanie ntb

Odeslal: 28 Led 2014 19:23
od Pavuk29
:thumbsup: