Stránka 22

Re: problém padání PC...pokračuji v tématu z preventivek

Odeslal: 12 Pro 2013 17:33
od Ecinazuz
tak jsem to zkusila- nejprve mi to nahlásilo, že sbazek nelze spustit, že je používám jiným systémem a bude spuštěn při příštím spuštění systému. Tak jsem resrartovala a na modrém windows okně mi to po spuštění napsalo, že kontrola byla provedena a systém neobsahuje chyby.
plocha naběhla- ale vše v režimu dos nebo nouzovém

Re: problém padání PC...pokračuji v tématu z preventivek

Odeslal: 13 Pro 2013 07:36
od JaRon
najlepsie by bolo skusit opravnu instalaciu Win -R

Re: problém padání PC...pokračuji v tématu z preventivek

Odeslal: 10 Ún 2014 19:11
od Ecinazuz
omlouvám se za zpoždění odpovědi - toto téma je již možné uzamknout- počítač ,,umřel,, a pořídila jsem si nový.
Děkuji za pomoc a rady.

Re: problém padání PC...pokračuji v tématu z preventivek

Odeslal: 10 Ún 2014 19:18
od Rudy
I za kolegy: Nemáte zač! :)