Stránka 22

Re: Spomalený nábeh systému

Odeslal: 06 Lis 2013 14:08
od vyosek
Nemate zac, rad jsem pomohl :worship: Zase nekdy Obrázek

A na zaklade Pravidla o zamykani temat :lock: