Stránka 22

Re: Laptop(crash)

Odeslal: 21 Říj 2013 11:01
od Roli
Pavuk29 napsal:Takze tema je predpokladam ukoncena, ked je zamknuta :D
Redist si to přál Pavoučku, tak jsem zamknul :)

Re: Laptop(crash)

Odeslal: 21 Říj 2013 12:33
od Pavuk29
Roli napsal:
Pavuk29 napsal:Takze tema je predpokladam ukoncena, ked je zamknuta :D
Redist si to přál Pavoučku, tak jsem zamknul :)
ved dobre :D