Re: Laptop(crash)
Odeslal: 21 Říj 2013 11:01
Redist si to přál Pavoučku, tak jsem zamknulPavuk29 napsal:Takze tema je predpokladam ukoncena, ked je zamknuta
Redist si to přál Pavoučku, tak jsem zamknulPavuk29 napsal:Takze tema je predpokladam ukoncena, ked je zamknuta
ved dobreRoli napsal:Redist si to přál Pavoučku, tak jsem zamknulPavuk29 napsal:Takze tema je predpokladam ukoncena, ked je zamknuta