Stránka 22

Re: Problém a ADATA Classic CH94

Odeslal: 31 Srp 2013 22:57
od zonik
Moc pomoci jsem se tady nedočkal, ale jak říkáte, riziko je asi příliš velké a tak mi asi nikdo ani nepomůže. peníze, které bych mohl dát stranou, ted nemám, takže o data přijdu tak jako tak. Jen jsem chtěl vědět, jestli je nějaká možnost je zachránit.

Re: Problém a ADATA Classic CH94

Odeslal: 01 Zář 2013 07:47
od Pavuk29
zonik napsal:Moc pomoci jsem se tady nedočkal, ale jak říkáte, riziko je asi příliš velké a tak mi asi nikdo ani nepomůže. peníze, které bych mohl dát stranou, ted nemám, takže o data přijdu tak jako tak. Jen jsem chtěl vědět, jestli je nějaká možnost je zachránit.
My sme bezpecnostne forum.

Re: Problém a ADATA Classic CH94

Odeslal: 01 Zář 2013 08:19
od cernohous13
Ještě bych vyzkoušel co "uvidí" nějaká distribuce Linuxu :?: