Re: Je to naozaj vírus?
Odeslal: 31 Črc 2013 21:03
Nie, ako ja som to mal, už teraz nehlási, ale pred tým mi toto okno hádzalo a som dal OK a už nič pohoda. Len som čítal, že je to nejaký vírus a som niečo robiť s Registrami a dačo som vymazal a už to neukazuje. Ale či to nemá nejaké pozostatky, keby to bol vírus, tak nestačí len vymazať niečo.