Stránka 2 z 2
Re: BSOD - zřejmě ntkrnlpa.exe
Odeslal: 14 Črc 2013 18:33
od Rudy
Pokud je tam ATX (jako, že nejspíše asi ano), musí být kompatibilní. Maximálně bude málo Molex konektorů.
Re: BSOD - zřejmě ntkrnlpa.exe
Odeslal: 16 Zář 2013 13:17
od Fjup
Zdravím, zpětně bych chtěl poděkovat za pomoc. Teď jsem se konečně dostal k nápravě. Umístil jsem do PC nový zdroj, zatím drží, tak uvidíme, jestli to tak zůstane.
Ještě jednou, děkuji za pomoc!

Re: BSOD - zřejmě ntkrnlpa.exe
Odeslal: 16 Zář 2013 17:38
od Rudy
Rádo se stalo!
