Stránka 22

Re: Pomalý počítač/nutný restart

Odeslal: 20 Črv 2013 20:49
od vyosek
Pokud nejsou problemy, tak prevetivne jednou za cca 4-6 mesicu...Pokud jsou problemy, tak hned :D

Re: Pomalý počítač/nutný restart

Odeslal: 20 Črv 2013 20:53
od mala_kea
tisíceré díky :) hezký zbytek večera..

Re: Pomalý počítač/nutný restart

Odeslal: 20 Črv 2013 20:59
od vyosek
Nemate zac, rad jsem pomohl :worship: Zase nekdy Obrázek

Na rozloucenou vam zahraje nase kapela :guitar: :150: :151: :152: :153: :154: :196:

A na zaklade Pravidla o zamykani temat :lock: