Stránka 22

Re: pls pomoc

Odeslal: 25 Kvě 2013 13:35
od JaRon
ano, spusti to

Re: pls pomoc

Odeslal: 25 Kvě 2013 14:26
od JanHellsing
spustil jsem ale datum pro bod pro obnoveni je novejsi nez datum vypadku dvdrom takze problem stale trva.

Re: pls pomoc

Odeslal: 25 Kvě 2013 15:16
od JanHellsing
tak uz jsem to vyresil ale diky za ochotu...

Re: pls pomoc

Odeslal: 25 Kvě 2013 15:47
od Pavuk29
JanHellsing napsal:tak uz jsem to vyresil ale diky za ochotu...
Ako?