Re: Stav procesoru
Odeslal: 30 Bře 2013 19:53
Apropo riesi admin firemne PC?Dreizak napsal:Cetl sem, ze combofix je nebezpecny, ze muze system odejit nebo neco v tomhle smyslu. Nemuzu si dovolit prijit o PC. Je to tedy bezpecne, spustit jej?