Stránka 22

Re: Stav procesoru

Odeslal: 30 Bře 2013 19:53
od Pavuk29
Dreizak napsal:Cetl sem, ze combofix je nebezpecny, ze muze system odejit nebo neco v tomhle smyslu. Nemuzu si dovolit prijit o PC. Je to tedy bezpecne, spustit jej?
Apropo riesi admin firemne PC?

Re: Stav procesoru

Odeslal: 31 Bře 2013 06:57
od Dreizak
Firemni PC to neni ale mam ho i na dulezitou praci.

Re: Stav procesoru

Odeslal: 31 Bře 2013 10:48
od Rudy
V popisu čeho?