Stránka 22

Re: Modrá obrazovka

Odeslal: 20 Bře 2013 14:42
od Pavuk29
Mc_Murphy napsal:Jó, Aušus a Ejsr, to je qualitka, panečku. :idea: :thumbsup: ... :lol:
je to skoda, dizajnovo sa mo ten ntb celkom paci...

Re: Modrá obrazovka

Odeslal: 04 Dub 2013 12:12
od Mc_Murphy
Zde už můžeme zamknout.

:lock: