Re: Modrá obrazovka
Odeslal: 20 Bře 2013 14:42
je to skoda, dizajnovo sa mo ten ntb celkom paci...Mc_Murphy napsal:Jó, Aušus a Ejsr, to je qualitka, panečku.![]()
...
je to skoda, dizajnovo sa mo ten ntb celkom paci...Mc_Murphy napsal:Jó, Aušus a Ejsr, to je qualitka, panečku.![]()
...