Stránka 22

Re: BSOD

Odeslal: 05 Led 2013 00:52
od macc

Re: BSOD

Odeslal: 05 Led 2013 12:03
od MiliNess
Pokud se ten grafický adaptér nepřehřívá, bude pravděpodobně vadný.

Re: BSOD

Odeslal: 06 Led 2013 16:38
od macc
Tak sem do PC přidal větráček a zatím to vypadá OK.
Jen když hraju cca hodinu hru,tak teplota grafárny je 68ºC.
Není to moc?

Re: BSOD

Odeslal: 06 Led 2013 18:56
od MiliNess
To je dobrá teplota v zátěži. Tak uvidíš, co to bude dělat.