Stránka 22

Re: Problém s SweetiM

Odeslal: 11 Pro 2012 21:18
od martes753
Ok děkuji, zejtra by se měly jít koupit windows 7.

Re: Problém s SweetiM

Odeslal: 11 Pro 2012 21:19
od vyosek
OK, pak je to v poradku :)