Stránka 22

Re: prosím o preventivní kontrolu logu - díky

Odeslal: 29 Lis 2012 14:35
od Dubák
Kondíky bych viděl jako dobrý, se zdrojem je to horší...

Re: prosím o preventivní kontrolu logu - díky

Odeslal: 29 Lis 2012 14:44
od JaRon
1. mozes dnes v noci nechat bezat memtest
2. prip. skusit novu cistu instalaciu winXP - na NTFS particiu, nie FAT32

Re: prosím o preventivní kontrolu logu - díky

Odeslal: 29 Lis 2012 14:59
od Dubák
objevilo se něco v minidump:
Minidump.rar
(32.37 KiB) Staženo 136 x

Re: prosím o preventivní kontrolu logu - díky

Odeslal: 29 Lis 2012 15:08
od JaRon
zaloz novu temu v sekcii BSOD a hod link na tuto temu
ja nadnes koncim a tam je sanca, ze kolega sa na to mrkne :James008:

Re: prosím o preventivní kontrolu logu - díky

Odeslal: 29 Lis 2012 15:12
od Dubák
Díky za čas a snahu...

Re: prosím o preventivní kontrolu logu - díky

Odeslal: 30 Lis 2012 07:13
od JaRon
nemas zac :)