Stránka 22

Re: BSOD Pri najeti windows a pri vypínaní

Odeslal: 02 Pro 2012 14:50
od Aurum91
Tak můžete lock. Bylo to opravdu deskou, byly tam poškozené kondenzátory tak sem je vyměnil a už to šlape :)Díky za pomoc

Re: BSOD Pri najeti windows a pri vypínaní

Odeslal: 02 Pro 2012 18:28
od Rudy
OK, zamykám. Nemáte zač!