Stránka 2 z 2
Re: BSOD
Odeslal: 17 Lis 2012 18:30
od seweone
Re: BSOD
Odeslal: 17 Lis 2012 22:57
od motji
Něco na domazání bych tam našla, ale počkám, jak se vyjádří kolega ke stavu disku.
Re: BSOD
Odeslal: 17 Lis 2012 23:16
od MiliNess
Udělej ještě Error Scan v HD Tune. Pravděpodobně to bude závadou disku. Řekl bych, že je někde poškozen registr a při přihlašování kvůli tomu spadnou ty procesy.
Klidně zatím promazávej Jíťo.
Re: BSOD
Odeslal: 03 Pro 2012 22:37
od motji
Já ještě počkám na ten sken v HD tune
