Stránka 2 z 3
Re: NET Framework
Odeslal: 14 Říj 2012 15:46
od Pavuk29
lukasstefke napsal:Takže mi 3.5 SP 1 nepůjde nainstalovat?? Právě že XSplit to potřebuje..
Minimum Software Requirements:
Windows XP SP3, Windows Vista SP2, or Windows 7 SP1
.NET Framework 2 SP2/3.5 SP1
DirectX 9.0c
Latest Adobe Flash Player for Windows Internet Explorer
Ty mas aky system
Re: NET Framework
Odeslal: 14 Říj 2012 15:47
od lukasstefke
Windows 7...
Chcete RSIT?
Re: NET Framework
Odeslal: 14 Říj 2012 17:23
od Pavuk29
lukasstefke napsal:Windows 7...
Chcete RSIT?
Netreba, mam vlastny.
V nainstalovanych programoch ti framevork ukazuje aky

Re: NET Framework
Odeslal: 14 Říj 2012 18:06
od lukasstefke
Já myslel log :DDDDD
Mám tam
Microsoft .NET Framework 4 Client profile
Microsoft .NET Framework 4 Client profile CSY language
Microsoft .NET Framework 4 Extended
Microsoft .NET Framework 4 Extended CSY language

Re: NET Framework
Odeslal: 14 Říj 2012 18:10
od Pavuk29
Zabudol som sa opytat, ci si uz skusal rozbehat ten soft.
Re: NET Framework
Odeslal: 14 Říj 2012 18:11
od lukasstefke
Jaký soft??

Re: NET Framework
Odeslal: 17 Říj 2012 18:44
od lukasstefke
Já bych to ale potřeboval do pátku...
Re: NET Framework
Odeslal: 22 Říj 2012 11:19
od Pavuk29
Prepac, ale osobne zalezitosti mi neumoznili dostat sa na net.
Re: NET Framework
Odeslal: 24 Říj 2012 12:02
od lukasstefke
Nevadí..

Ale zpět k problému

Jaký soft sem to měl spustit??
Re: NET Framework
Odeslal: 24 Říj 2012 13:22
od Pavuk29
ten XSplit ci si uz skusal rozbehat?
Re: NET Framework
Odeslal: 24 Říj 2012 18:36
od lukasstefke
jj.. Vždycky když jsem ho nainstaloval a pak spustil tak vyskočila chybová hláška.. Byl jsem s tím na IRC kanálu od Xsplit podpory a ti my řekli jestli nemám nějak pokažený net. framework.. Tak sem jim řekl že si ho nainstaluju ale to mi nešlo..
Re: NET Framework
Odeslal: 25 Říj 2012 10:41
od Pavuk29
len tu nam pisu, ze .NET Framework 3.5 ej sucast systemu
http://cs.wikipedia.org/wiki/.NET#Sou.C ... Frameworku
Re: NET Framework
Odeslal: 27 Říj 2012 23:38
od lukasstefke
A jde nějak zjistit třeba jestli ho nemám poškozený?
Re: NET Framework
Odeslal: 28 Říj 2012 19:43
od Pavuk29
ved si to uz robil NetFxRepairTool.exe
Re: NET Framework
Odeslal: 29 Říj 2012 15:21
od lukasstefke