Stránka 22

Re: Prosim o pomoc chyba hal.dll

Odeslal: 06 Říj 2012 09:22
od taadioo
Ok tak díky za snahu, nedá se nic dělat....

Re: Prosim o pomoc chyba hal.dll

Odeslal: 06 Říj 2012 10:43
od Rudy
Někdy se zkrátka musí "hodit ručník do ringu". Nemáte zač!