Stránka 22

Re: Modrá smrt

Odeslal: 18 Zář 2012 21:58
od MiliNess
To je součást grafického ovladače.

Re: Modrá smrt

Odeslal: 09 Říj 2012 16:06
od IrskyReznik
MiliNess napsal:To je součást grafického ovladače.
Mam ted jinaci problem - delsi dobu...
http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=54 ... 6#p1152506

:?:

Re: Modrá smrt

Odeslal: 09 Říj 2012 18:22
od Rudy
Pravděpodobně to odneslo ještě něco jiného, kromě RAMky. Možná most na zákl. desce, možná něco jiného. Zkuste to rozjet pouze s jedním (zdravým) modulem v banku, v kterém nebyl ten, co se spálil. Pokud to nepůjde, vypůjčte si někde jinou RAMku a pokus zopakujte. Jestli že to nepůjde ani pak, resetněte bios. Když se stav nezmění, ja odpáleno něco na zákl. desce.