Stránka 22

Re: Modrá smrt

Odeslal: 23 Srp 2012 09:51
od MiliNess
Dej vědět, jak to dopadlo.

Re: Modrá smrt

Odeslal: 02 Zář 2012 22:37
od motji
Jak to dopadlo? :)

Re: Modrá smrt

Odeslal: 03 Zář 2012 19:21
od matesak
Zatím nijak :) myslíte,že když koupím procesor AMD ATHLON 3000+ místo toho co ta mám teď AMD ATHLON 2600+, že bude fungovat ?

Re: Modrá smrt

Odeslal: 04 Zář 2012 21:17
od motji
Počkejte na kolegu :)

Re: Modrá smrt

Odeslal: 04 Zář 2012 22:30
od MiliNess
Záleží na základní desce. Podívej se na stránky výrobce základní desky, tam jsou podporované procesory. Záleží jakou frekvenci FSB deska zvládne a zda procesor správně identifikuje. V nejhorším bude podtaktovaný.
Většinou je také nutný update BIOSu.
Já osobně bych koupil komplet desku i s procesorem a rozhodně něco výkonnějšího, než Athlon XP.
Nejlépe nějaké dvoujádro. Před nedávnem jsem sehnal na Aukru Core 2 Duo 6400 i s deskou za 1400,- a rozdíl ve výkonu mezi ním a Athlonem XP je obrovský.

Re: Modrá smrt

Odeslal: 17 Zář 2012 08:20
od motji
Jak to tu vypadá? :)

Re: Modrá smrt

Odeslal: 28 Zář 2012 14:32
od matesak
Trvalo to sice déle (Česká pošta "vzorně plnila" svoje heslo - Dnes podáte, zítra dodáme ) :) . Jinak ta chyba byla doopravdy v tom procesoru. Vyměnil jsem ho a počítač zatím "šlape jako hodinky".
Takže moc děkuji všem tady na fóru za rady a ochotu mi pomoci.

Re: Modrá smrt

Odeslal: 28 Zář 2012 21:35
od MiliNess
Nemáte zač :)