Stránka 22

Re: Po skenu Combofixem nejde nic spustit

Odeslal: 15 Srp 2012 14:26
od Frido
Moc děkuji za pomoc.

Re: Po skenu Combofixem nejde nic spustit

Odeslal: 15 Srp 2012 14:31
od vyosek
Nemate zac, doufam ze jste ohledne CF dostatecne poucen - priste muze byt pomoc po jeho svevolnem pouziti i odmitnuta :)