Re: nenačte se facebook
Odeslal: 02 Črc 2012 18:15
pystek, nemas za coblai napsal:Tak dík.Pavuk29 napsal: To by bolo dost divne dat pacientoci navod, ako sa dostane ma FB a zaroven adminovi, ako ho bloknut
pystek, nemas za coblai napsal:Tak dík.Pavuk29 napsal: To by bolo dost divne dat pacientoci navod, ako sa dostane ma FB a zaroven adminovi, ako ho bloknut
To je jedno. Já to stejně nechápu...Pavuk29 napsal:mimochodom ten ypsilon v mojej odpovedi znamena presne to, ako na co vyzera
my sme forum zaoberajuce sa bezpecnostou PC, nie naopakblai napsal:To je jedno. Já to stejně nechápu...Pavuk29 napsal:mimochodom ten ypsilon v mojej odpovedi znamena presne to, ako na co vyzera
Šlo mi především o to, jestli to jde obejít.Pavuk29 napsal: my sme forum zaoberajuce sa bezpecnostou PC, nie naopak