Stránka 22

Re: nenačte se facebook

Odeslal: 02 Črc 2012 18:15
od Pavuk29
blai napsal:
Pavuk29 napsal: To by bolo dost divne dat pacientoci navod, ako sa dostane ma FB a zaroven adminovi, ako ho bloknut :D
Tak dík. :o
pystek, nemas za co :)

Re: nenačte se facebook

Odeslal: 02 Črc 2012 18:16
od Pavuk29
mimochodom ten ypsilon v mojej odpovedi znamena presne to, ako na co vyzera :)

Re: nenačte se facebook

Odeslal: 02 Črc 2012 18:27
od blai
Pavuk29 napsal:mimochodom ten ypsilon v mojej odpovedi znamena presne to, ako na co vyzera :)
To je jedno. Já to stejně nechápu...

Re: nenačte se facebook

Odeslal: 02 Črc 2012 18:45
od Pavuk29
blai napsal:
Pavuk29 napsal:mimochodom ten ypsilon v mojej odpovedi znamena presne to, ako na co vyzera :)
To je jedno. Já to stejně nechápu...
my sme forum zaoberajuce sa bezpecnostou PC, nie naopak :)

Re: nenačte se facebook

Odeslal: 02 Črc 2012 18:52
od blai
Pavuk29 napsal: my sme forum zaoberajuce sa bezpecnostou PC, nie naopak :)
Šlo mi především o to, jestli to jde obejít.
Pacient může být spokojen...