Stránka 22

Re: blue screen

Odeslal: 05 Srp 2012 10:48
od MiliNess
Zkus se také podívat, jestli neseženeš novější verzi toho ovladače.

Re: blue screen

Odeslal: 05 Srp 2012 11:26
od techno2000
MiliNess napsal:Zkus se také podívat, jestli neseženeš novější verzi toho ovladače.

jako myslis ovladac na usb 3 ci ten Artic ventilator?

Re: blue screen

Odeslal: 05 Srp 2012 21:34
od MiliNess
Ovladač USB3 XHCI controlleru.

Re: blue screen

Odeslal: 06 Srp 2012 21:25
od techno2000
MiliNess napsal:Ovladač USB3 XHCI controlleru.

Dnes som ho updatoval. Opet ti dakujem za info a pomoc :)

Re: blue screen

Odeslal: 06 Srp 2012 22:50
od MiliNess
Nemáš zač :)