Re: NetCat - měl by být v databázích antivirů
Odeslal: 25 Črv 2012 19:26
Ee, netrafil si.Naughty napsal:Krtek?
Pomáháme v boji s počítačovou havěti!
https://forum.viry.cz:443/
Ee, netrafil si.Naughty napsal:Krtek?
Mas to v SZNaughty napsal:Pavuk29 napsal:Ee, netrafil si.Naughty napsal:Krtek?
Diabolka? ci niny prudic?