Stránka 22

Re: NetCat - měl by být v databázích antivirů

Odeslal: 25 Črv 2012 19:26
od Pavuk29
Naughty napsal:Krtek?
Ee, netrafil si.

Re: NetCat - měl by být v databázích antivirů

Odeslal: 25 Črv 2012 19:37
od Pavuk29
Naughty napsal:
Pavuk29 napsal:
Naughty napsal:Krtek?
Ee, netrafil si.

Diabolka? ci niny prudic?
Mas to v SZ :)