Stránka 22

Re: Adobe Flash Player 11.3 r300

Odeslal: 16 Črv 2012 19:25
od Rudy
Pavuk29 napsal:
Rudy napsal:Pokud vám neporadí na mozilla fóru, pak už asi nikde. :)
:D Rudy mne tam neporadili nikdy, uz som to davno vzdal :)
OK. Já jen, že když je to jejich specializované fórum, mohli by o tom něco vědět. My víme, že to není virový problém. Jinak FF dnes mělo aktualizaci, tak uvidíme, jestli se něco změní. :)

Re: Adobe Flash Player 11.3 r300

Odeslal: 17 Črv 2012 10:26
od Miroslav Hubata
Tak právě se mi stáhla ta nová aktualizace Firefoxu, ale okénečko vyběhlo zase. Zkusím to ještě zrestartovat, případně ještě jednou odinstalovat a zase nainstalovat Adobe, ale moc tomu nevěřím...

Re: Adobe Flash Player 11.3 r300

Odeslal: 17 Črv 2012 10:54
od Rudy
Díky za info. Zkuste to na tom mozilla fóru.

Re: Adobe Flash Player 11.3 r300

Odeslal: 17 Črv 2012 11:15
od Pavuk29
Aj mne to vnucuje aktualizaciu, ale hrdinsky odolavam :D