Stránka 22

Re: neznámy problé na pc

Odeslal: 19 Dub 2012 19:19
od Rudy
Zkuste spustit GMER v nouz. režimu.

Re: neznámy problé na pc

Odeslal: 19 Dub 2012 19:37
od martin1973
BSOD.Na druhykrát nabehol ,bola v okienku len jedna položka.no nevedel som zmenšiť okno aby som ho mohol uložiť a poslať sem.V normálnom prebehol sken ale žiadnu položku v okne nedalo

Re: neznámy problé na pc

Odeslal: 19 Dub 2012 20:22
od Rudy
martin1973 napsal:BSOD.Na druhykrát nabehol ,bola v okienku len jedna položka.no nevedel som zmenšiť okno aby som ho mohol uložiť a poslať sem.V normálnom prebehol sken ale žiadnu položku v okne nedalo
Zkuste změnit rozlišení zobrazení. Okno by mělo pak mít přijatelné rozměry.