Re: Linksys
Odeslal: 03 Dub 2012 20:09
cernohous13 napsal:Neblbněte, Hliník se odstěhoval do Humpolce
cernohous13 napsal:Neblbněte, Hliník se odstěhoval do Humpolce
cernohous13 napsal:Neblbněte, Hliník se odstěhoval do Humpolce
omluva za prispevek, pomuze v reseni problemu tazateli, tak snad nebude na skodusudanec napsal:Pani, ak sa chcete dohadovat, tak, prosim, mimo verejnych sekcii.
diky za upozorneni, taky jsem si vzdycky myslel, ze hlinik je pro wifi velky nepritel, pak se jsem narazil na clanek Wi-Fi tuning , rikal jsem si, nejaka blbost, nez jsem zkusil par testu a musel jsem uznat, ze na tom neco bude (dosahoval jsem sice vyssiho ruseni signalu), zkousel jsem to ale zase jinem prostredi, s jinou hlinikovou prekazkouRoli napsal:Nic ve zlém, ale zrovna hliník se používá právě k odstínění kde jakých signálů
zase nechapu, co mel tento priklad dokazat; to si myslis, ze signal se odrusi pouze tim, ze tam nekdo jebne neco z hliniku? hlinik je lehky kov, to neni jako pouzit vrstu olova k odstineni a o vic se nestarat; pro kvalitni odstineni je treba brat v uvahu o jaky typ elektromagnetickeho zareni se jedna, na jake frekvenci se siri, amplitudu atd., podle toho se pak voli i vhodne kovy, vhodna struktura stiniciho materialu (treba kovova mrizka, u ktere velikost der taky neni nahodna, musi byt prizpusobena pro ruseni konkretnich vln)Pavuk29 napsal:Hlinikove folie sa vyuzivaju aj vo vojenskom letectve na oblbovanie radarov...
Budoucnost patří aluminiu!cernohous13 napsal:Neblbněte, Hliník se odstěhoval do Humpolce
ctes vubec, co pisu? nebo si tak zaslepeny vlastni neomylnosti? nikdo se do tebe nenavazi, jsi mi ukradeny, nesnaz se ale rozumovat v tematech, o kterych nic nevis, pak se spolu nebudeme potykat v nesmyslnych debatachcaRrrnifex. napsal:nemam duvod te provokovat a uz vubec ne se do Tebe navazet, proc bych to proboha delal???
Na to sa skúsim pozrieť, no nič nezaručujem.sudanec napsal:Ak mate strukturu toho domu nakreslenu, mohlo by to pomoct.
Snáď to konečne pochopíPavuk29 napsal:Mas tu take carovne tlacitko na posielanie sukromnych sprav, ostatnych tieto vylevy nezaujimaju.
ted me mrzi, ze jsem ti po sudancovi jako jediny dal odkaz na reseni problemu, holt za dobrotu na zebrotuSyncMaster napsal:Snáď to konečne pochopí
sam ses tim mel od zacatku riditPavuk29 napsal:Mas tu take carovne tlacitko na posielanie sukromnych sprav
to verim, taky mi vadi, ze se musim prokousavat mraky tveho spamu v tematech, ale neudelam s tim nic; pomoc zadna, kecu plnoPavuk29 napsal:ostatnych tieto vylevy nezaujimaju.
Zkus jednu anténu nechat kolmo a druhou asi ve 45° sklonu, případně router dát o něco výše.SyncMaster napsal:Tak v tých vysielačoch sa totiž nevyznám. Ja som hľadal nejaké riešenie premiestnenia routera
Jednoduchý test, vezmi studentskou pečeť (myšleno čokoládu), postav ji před anténku routru a pak dej vědět jaký máš signál.caRrrnifex. napsal:diky za upozorneni, taky jsem si vzdycky myslel, ze hlinik je pro wifi velky nepritel, pak se jsem narazil na clanek Wi-Fi tuning , rikal jsem si, nejaka blbost, nez jsem zkusil par testu a musel jsem uznat, ze na tom neco bude (dosahoval jsem sice vyssiho ruseni signalu), zkousel jsem to ale zase jinem prostredi, s jinou hlinikovou prekazkou
Skúsil som to a uvidím či nastanú zmenyRoli napsal:Zkus jednu anténu nechat kolmo a druhou asi ve 45° sklonu, případně router dát o něco výše.