Re: Sesíťování 2 PC
Odeslal: 29 Bře 2012 19:11
Ano nastavil jsem tam na oba PC pracovní skupinu: WORKGROUP no a pak už jsem si pc našel.
Sikovnykarlospatmat napsal:Ano nastavil jsem tam na oba PC pracovní skupinu: WORKGROUP no a pak už jsem si pc našel.