Stránka 22

Re: Sesíťování 2 PC

Odeslal: 29 Bře 2012 19:11
od karlospatmat
Ano nastavil jsem tam na oba PC pracovní skupinu: WORKGROUP no a pak už jsem si pc našel.

Re: Sesíťování 2 PC

Odeslal: 29 Bře 2012 19:18
od Pavuk29
karlospatmat napsal:Ano nastavil jsem tam na oba PC pracovní skupinu: WORKGROUP no a pak už jsem si pc našel.
Sikovny :)