Stránka 22

Re: Prosím o kontrolu

Odeslal: 07 Ún 2012 22:28
od Roli
aragor napsal:tak vypadá to, že PC se chová normálně
Hlavně ať už notes nedává z ruky.
aragor napsal:Kamarádka Vám strašně moc děkuji za pomoc :-)
Není zač.