Hlavně ať už notes nedává z ruky.aragor napsal:tak vypadá to, že PC se chová normálně
Není zač.aragor napsal:Kamarádka Vám strašně moc děkuji za pomoc
Moderátor: Moderátoři
Hlavně ať už notes nedává z ruky.aragor napsal:tak vypadá to, že PC se chová normálně
Není zač.aragor napsal:Kamarádka Vám strašně moc děkuji za pomoc