Stránka 22

Re: DVD versus telka

Odeslal: 19 Pro 2011 13:23
od Pavuk29
etis napsal:
Pavuk29 napsal:problem vyrieseny. Vdaka Etisovmu tipu :) Tetka mala zle nastavenu telku :) Ja som bol psychicky pripraveny na nejaku velku poruchu a islo o banalne nastavenie priamo v TV :D
Dakujeeeeem :)
Škoda že sa tá "veľká porucha" :wub: nekonala..... Ale aspoň že to šlape.
Nie je celkom moj typ :D Dufam, ze toto necita :D

Re: DVD versus telka

Odeslal: 19 Pro 2011 15:20
od etis
Pavuk29 napsal:Nie je celkom moj typ :D Dufam, ze toto necita :D
No však jasné že nemôže mať každá dvd-čko a telku akú by si chcel aj ty.....