Re: DVD versus telka
Odeslal: 19 Pro 2011 13:23
Nie je celkom moj typetis napsal:Škoda že sa tá "veľká porucha"Pavuk29 napsal:problem vyrieseny. Vdaka Etisovmu tipuTetka mala zle nastavenu telku
Ja som bol psychicky pripraveny na nejaku velku poruchu a islo o banalne nastavenie priamo v TV
Dakujeeeeemnekonala..... Ale aspoň že to šlape.