Stránka 22

Re: Prosím o preventivní kontrolu logu

Odeslal: 11 Pro 2011 10:37
od strape
Všechno fachčí závratnou rychlostí :91: . Moc díky za pomoc.. :idea: :thumbsup:

Re: Prosím o preventivní kontrolu logu

Odeslal: 11 Pro 2011 11:41
od Mc_Murphy
Tak to jsem moc rád. :happy:

Není vůbec zač a rádo se stalo. :85: Přeji pěkný den. :fez: