Stránka 22

Re: Skype

Odeslal: 09 Pro 2011 19:04
od Roli
blackpav napsal:Určitě si nainstaluji avast jelikož to co si udělal s mým PC to snad ani není možný ale je jak vidím :happy:
Jen taková technická, až budeš odinstalovávat AVG tak ještě projeď PC v Nouzovém režimu přes AVG Remover,

protože většinou se mu dobrovolně nechce po sobě uklízet.
blackpav napsal:přidal jsem si tě do kamarádů ( jestli nevadí ) a jakékoli problémy s PC bych do budoucna řešil s tebou
Nevadí, jen když budeš mít zase problém což ti nepřeji tak do předmětu písni že je to pro mě :wink:
blackpav napsal:díky a pěkný den :all_coholic:
Není zač a měj se.