Skype

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Avatar uživatele
Roli
VIP
VIP
Příspěvky: 13399
Registrován: 26 Lis 2006 13:37
Místo/Bydliště: ČR

Re: Skype

#16 Příspěvek od Roli »

blackpav napsal:Určitě si nainstaluji avast jelikož to co si udělal s mým PC to snad ani není možný ale je jak vidím :happy:
Jen taková technická, až budeš odinstalovávat AVG tak ještě projeď PC v Nouzovém režimu přes AVG Remover,

protože většinou se mu dobrovolně nechce po sobě uklízet.
blackpav napsal:přidal jsem si tě do kamarádů ( jestli nevadí ) a jakékoli problémy s PC bych do budoucna řešil s tebou
Nevadí, jen když budeš mít zase problém což ti nepřeji tak do předmětu písni že je to pro mě :wink:
blackpav napsal:díky a pěkný den :all_coholic:
Není zač a měj se.
| Rsit | Mbam | AVPTool | Cure It |

O víkendu odpočívám :all_coholic:

Odpovědět