Stránka 22

Re: modra smrt

Odeslal: 30 Lis 2011 22:20
od MiliNess
Není zač :)

Re: modra smrt

Odeslal: 01 Pro 2011 00:45
od macc
Nakonec mi to nedalo,reinstaloval sem Norton a vše šlape jak hodinky.
Díky MiliNess,sám bych na to nepřišel :thumbsup:

Re: modra smrt

Odeslal: 01 Pro 2011 01:07
od MiliNess
Ono se tím změnilo pořadí zavěšení filtrů. Tak to je paráda :wink: