Re: Formovat PC
Odeslal: 18 Lis 2011 22:18
Neda se nic delat, Tlumačov neni metropole, zadny metro, jenom pole 
Aj stare RAM-kyvyosek napsal:...ale zkvasit a pote vypalit se da vsechno a naslene chlastat taky
na formovat? no to můžeme, ale jeslti se to povede po vodce vinu a slivoci?Naughty napsal:Vy naděláte, dal sem si 2dcl vína bílého z vlastní zahrádky, bydlím v jihomoravském kraji viz můj avatar. Ve městě nebydlímA dle ministerstva sme vinařskou obcí.
já bbych to tady naformoval
vzdycky a vsude...motji napsal:pánové, vy to opravdu zaspamujete všude
![]()
Asi vám to tu zamknu a bude![]()
Vtedy to ide najlepsietaita napsal:
na formovat? no to můžeme, ale jeslti se to povede po vodce vinu a slivoci?
Zijete v blahe nevedomosti a budte rada...ono co se deje za spamovaci zverstva v nasich internich sekcich, to je teprve hruuuza...a tam to fakt hlidat nejdetaita napsal:nech jim jeden topic. Pak to jde lípe jde hlídat, aby to nevlezlo dál
Jop, to je aspon savlovy tanecekPavuk29 napsal:Vtedy to ide najlepsietaita napsal: na formovat? no to můžeme, ale jeslti se to povede po vodce vinu a slivoci?![]()
Ja uz mam asi dost, vidim slonymotji napsal:pánové, vy to opravdu zaspamujete všude
![]()
Asi vám to tu zamknu a bude![]()
No to je fakt, ty se eliminovat nedášPavuk29 napsal:Ja uz mam asi dost, vidim slonymotji napsal:pánové, vy to opravdu zaspamujete všude
![]()
Asi vám to tu zamknu a bude![]()
![]()
Lockom by si ale asi eliminovala len slecnu Taita a Naughtyho
To neuhlídáš, Pavouček má hodně nohou a leze všudetaita napsal:nech jim jeden topic. Pak to jde lépe jdeto hlídat, aby to nevlezlo dál
Pavuk je proste vladca binarneho svetamotji napsal: To neuhlídáš, Pavouček má hodně nohou a leze všude![]()
Pavuk je prostě spammerPavuk29 napsal:Pavuk je proste vladca binarneho svetamotji napsal: To neuhlídáš, Pavouček má hodně nohou a leze všude![]()
Sado-maso?motji napsal:Pavuk je prostě spammerPavuk29 napsal:Pavuk je proste vladca binarneho svetamotji napsal: To neuhlídáš, Pavouček má hodně nohou a leze všude![]()