Stránka 22

Re: Wifi problem

Odeslal: 19 Lis 2011 15:32
od Alidaris
tak som to ale vobec nemyslel, som rad ze to proste nie je unikatny problem

Re: Wifi problem

Odeslal: 19 Lis 2011 15:41
od Pavuk29
Alidaris napsal:tak som to ale vobec nemyslel, som rad ze to proste nie je unikatny problem
JA viem, ved zartujem. Ver tomu, ze som tomu uz venoval dost casu, ale KEO na nas kasle :)))

Re: Wifi problem

Odeslal: 20 Lis 2011 18:01
od Alidaris
KEO?