Re: Wifi problem
Odeslal: 19 Lis 2011 15:32
tak som to ale vobec nemyslel, som rad ze to proste nie je unikatny problem
JA viem, ved zartujem. Ver tomu, ze som tomu uz venoval dost casu, ale KEO na nas kasleAlidaris napsal:tak som to ale vobec nemyslel, som rad ze to proste nie je unikatny problem