Re: DVD
Odeslal: 12 Lis 2011 18:15
A ukazuje nieco?Rudy napsal:Mám ji doma.Rudy, kde ste odlozili tu kristalovu gulu?
A ukazuje nieco?Rudy napsal:Mám ji doma.Rudy, kde ste odlozili tu kristalovu gulu?
Ne. Zkusímještě za chvíli, jestli nebyla zamlžená.Pavuk29 napsal:A ukazuje nieco?Rudy napsal:Mám ji doma.Rudy, kde ste odlozili tu kristalovu gulu?)))
Bude zahmlena do ranaRudy napsal:Ne. Zkusímještě za chvíli, jestli nebyla zamlžená.Pavuk29 napsal:A ukazuje nieco?Rudy napsal:Mám ji doma.Rudy, kde ste odlozili tu kristalovu gulu?)))