Re: P4S8L driver
Odeslal: 15 Zář 2011 19:09
Vypnes to uz konecne?chodnik74 napsal:Zítra se na to mrknu pořádně a něco najdudneska nejsem doma a už vypínám pc
Vypnes to uz konecne?chodnik74 napsal:Zítra se na to mrknu pořádně a něco najdudneska nejsem doma a už vypínám pc