Stránka 22

Re: P4S8L driver

Odeslal: 15 Zář 2011 19:09
od Pavuk29
chodnik74 napsal:Zítra se na to mrknu pořádně a něco najdu ;-) dneska nejsem doma a už vypínám pc :)
Vypnes to uz konecne? :?: :D

Re: P4S8L driver

Odeslal: 21 Zář 2011 01:46
od petasmu
Už to nehledejte, už to mam ok. Ď

Re: P4S8L driver

Odeslal: 21 Zář 2011 07:00
od chodnik74
Super :) takže problém vyřešen? :James008:

Re: P4S8L driver

Odeslal: 21 Zář 2011 12:26
od petasmu
Nechal sem jí tam sítovku do PCI,už ten PC potřebovala na školu,takže je to v poho :mrgreen:

Re: P4S8L driver

Odeslal: 21 Zář 2011 13:28
od chodnik74
Super :)

:closed: